Usługi

Systemy nagłośnienia i oświetlenia

Projektujemy i wykonujemy nagłośnienia audio, Podłączamy systemy nagłośnienia kina domowego, Hi-Fi, stereo i inne. Świadczymy usługi związane z montażem i serwisem Car Audio. Tworzymy instalacje radiowęzłowe. Zajmujemy się nagłośnieniem oraz efektami wizualnymi w barach, pubach, klubach i innych miejscach.

Monitoring CCTV

Projektujemy i montujemy kamery monitoringu typu IP, HD-TVI, AHD, HD-CVI. Podłączamy monitoring bezprzewodowy na mniejsze i większe odległości oraz niewymagający prowadzenia przewodów na daleki dystans. Zajmujemy się montażem monitoringu barek, statków i innych pojazdów, a także wind. Administrujemy i nadzorujemy instalacje monitoringu. Montujemy oraz obsługujemy mobilne kamery monitoringu miejskiego HD-LTE. Podłączamy kamery online.

Systemy alarmowe

Projektujemy i wykonujemy kompletne systemy zabezpieczeń. Zajmujemy się serwisem, modernizacją, konserwacją i administracją systemów alarmowych. Świadczymy usługi dotyczące wynajmu alarmu, związane z tymczasowym zabezpieczeniem mienia, budowy, mieszkań i innych obiektów. Dzięki bezprzewodowemu systemowi alarmowemu montaż jest bezinwazyjny.

Instalacje elektryczne

Tworzymy nowe instalacje w domach, mieszkaniach oraz innych pomieszczeniach. Modernizujemy instalacje i usuwamy awarie. Wykonujemy pomiary ochronne. Montujemy oświetlenia tradycyjne, dekoracyjne, LED i inne.

Automatyka bram

Świadczymy usługi związane z automatyką bram oraz systemami parkingowymi i ruchu pieszych.

Telewizja Naziemna i Satelitarna

Instalujemy telewizję naziemną DVB-T oraz satelitarną DVB-S. W skład naszych usług wchodzą również instalacje radiowe FM i DAB. Tworzymy instalacje zbiorowe, multiswitchowe, a także zajmujemy się ustawianiem anten.

Automatyka budynkowa

Zajmujemy się automatyką przemysłową oraz budynkową typu Smart Home.

Domofony i Wideodomofony

Montujemy domofony i wideodomofony, a także zamki szyfrowe. Wdrażamy systemy kontroli dostępu.

Sieci i okablowanie strukturalne

Projektujemy oraz montujemy sieci GSM i LTE, okablowanie strukturalne, a także sieci WLAN i LAN.